1 yaş kurabiyesi yeni model,resimleri,fiyatları,uçak kurabiye, kapıda ödeme

Yeni siparişini almış olduğumuz küçük Beyimiz Atlas Bey için hazırlamış olduğumuz 1 yaş kurabiyelerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu siparişimizde 1 yaş kurabiyesi için 2 model çalıştık. İlk modelimiz normal 1 sayısına üzerine mavi ve More »

Mini mouse kurabiyeler,Bebek kurabiyeleri,1 yaş kurabiyeleri,doğum kurabiyeleri,butik kurabiyeler,kapıda ödeme

3 TL – 4 TL  - 5 TL DEĞİL SADECE 1,70 TL ÜSTELİK 40 ADET VE ÜZERİ ALIMDA ÜCRETSİZ KARGO EĞER İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZEL BİR KURABİYE VAR İSE İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA ONU DA More »

Galatasaray Kurabiyeleri ,Bebek kurabiyeleri,resimleri,doğum kurabiyeleri,kapıda ödeme,butik kurabiyeler

3 TL – 4 TL  - 5 TL DEĞİL SADECE 1,70 TL ÜSTELİK 40 ADET VE ÜZERİ ALIMDA ÜCRETSİZ KARGO EĞER İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZEL BİR KURABİYE VAR İSE İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA ONU DA More »

Bebek,Doğum,Nişan,Nikah,Mevlüt Kurabiyeleri,Yapılışı,Resimleri,Fiyatları,

Sunulmuş olan bebek kurabiyeleri daha çok çocuklarınızın doğum günlerinde,ya da yeni bir doğum esnasındaki kutlamalarda , nişanlarınızda ,nikahlarınızda ve mevlüt tarzı günleriniz de kullanılmakadır. Hazırlamış olduğumuz kurabiyeler tamamen hijyenik ev ortamında hazırlanmakta More »

 

Bebek,Doğum,Nişan,Nikah,Mevlüt Kurabiyeleri,Yapılışı,Resimleri,Fiyatları,

BEBEK KURABİYELERİ 4271

Sunulmuş olan bebek kurabiyeleri daha çok çocuklarınızın doğum günlerinde,ya da yeni bir doğum esnasındaki kutlamalarda , nişanlarınızda ,nikahlarınızda ve mevlüt tarzı günleriniz de kullanılmakadır.

Hazırlamış olduğumuz kurabiyeler tamamen hijyenik ev ortamında hazırlanmakta itina ile sizlere gönderilmektedir.

Hazırlamış olduğumuz bebek kurabiyelerinin boyu yaklaşık olarak 7-10 cm arası gelmektedir. Kurabiyelerin üzerlerine sizin isteğiniz doğrultusunda her türlü şekil ve yazı yapılabilmektedir.

Sipariş vermek istediğiniz taktirde en az sipariş adeti 30 adettir. Kurabiyelerinizi teslim aldıktan sonra asla buzdolabında bekletmeyiniz. Oda sıcaklığında 45-60 gün arasında bekletebilirsiniz.

Sipariş vermek istediniz taktirde 1 hafta öncesinden haber verirseniz kısa zamanda sizde olur.  Tahmini teslim süresi yaklaşık olarak bir haftadır. Ancak eğer acil olarak belirttiğiniz taktirde bu süreyi kısaltabiliriz.

Verilmiş olan fiyata kurabiyelerin ambalajlanması , kurabiye şekline uygun kurdela bağlanması ve bebek kurabiyesinin üzerine bebeğinizin ismi yazılan bir etiket eklenmesi dahildir.

Eğer bebek kurabiyelerinizde çubukta bulunmasını istiyorsanız kurabiye başına 0,10 TL ek ücret alınmaktadır.

Bebek kurabiyelerimizden sipariş verek istiyorsanız bizimle temasa geçebilir ya da aşağıdaki linklerden alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE SATIN ALMAK İÇİN : http://profil.gittigidiyor.com/nazbodur

adreslerinden alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizi her istediğiniz zamanda arayabilirsiniz.

EĞER KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM

İÇİN TELEFON NUMARAMIZ : EDA BODUR 0539 633 93 45

SİPARİŞLERİNİZ  KUTUSUNDA SIFIR VE ADINIZA FATURALI OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

ARANAN KELİMELER : bebek kurabiyeleri,bebek kurabiyesi,bebek kurabiye tarifleri,bebek kurabiye tarifi,bebek kurabiyeleri yapımı,bebek kurabiyesi fiyatları,bebek kurabiyesi yapımı,bebek kurabiye modelleri,kurabiye bebek,bebek kurabiyesi tarifi,seker hamuru kurabiye,bebek kurabiyeler,bebek arabası kurabiye,bebek kurabiye yapımı,bebek şeklinde kurabiye,bebek kurabiye sepetleri,hoşgeldin bebek kurabiyesi,bebek kurabiyesi fiyat,bebek kurabiyeleri tarifi,bebek kurabiyesi siparişi,hoşgeldin bebek kurabiyeleri,bebek kurabiyeleri fiyatları,doğum günü için kurabiyeler,şeker hamurlu bebek kurabiyeleri,diş buğdayı kurabiyesi,ucuz bebek kurabiyeleri,

3.054 views

Google Aramaları:

  • mevlüt kurabiyeleri nasıl yapılır
  • mevlüt kurabiyesi tarifi
  • bebek mevlüt kurabiyesi tarifi
  • bebek kurabiyeleri fiyatları
  • bebek mevlüt kurabiyesi nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>