1 yaş kurabiyesi yeni model,resimleri,fiyatları,uçak kurabiye, kapıda ödeme

Yeni siparişini almış olduğumuz küçük Beyimiz Atlas Bey için hazırlamış olduğumuz 1 yaş kurabiyelerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu siparişimizde 1 yaş kurabiyesi için 2 model çalıştık. İlk modelimiz normal 1 sayısına üzerine mavi ve More »

Mini mouse kurabiyeler,Bebek kurabiyeleri,1 yaş kurabiyeleri,doğum kurabiyeleri,butik kurabiyeler,kapıda ödeme

3 TL – 4 TL  - 5 TL DEĞİL SADECE 1,70 TL ÜSTELİK 40 ADET VE ÜZERİ ALIMDA ÜCRETSİZ KARGO EĞER İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZEL BİR KURABİYE VAR İSE İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA ONU DA More »

Galatasaray Kurabiyeleri ,Bebek kurabiyeleri,resimleri,doğum kurabiyeleri,kapıda ödeme,butik kurabiyeler

3 TL – 4 TL  - 5 TL DEĞİL SADECE 1,70 TL ÜSTELİK 40 ADET VE ÜZERİ ALIMDA ÜCRETSİZ KARGO EĞER İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZEL BİR KURABİYE VAR İSE İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA ONU DA More »

Bebek,Doğum,Nişan,Nikah,Mevlüt Kurabiyeleri,Yapılışı,Resimleri,Fiyatları,

Sunulmuş olan bebek kurabiyeleri daha çok çocuklarınızın doğum günlerinde,ya da yeni bir doğum esnasındaki kutlamalarda , nişanlarınızda ,nikahlarınızda ve mevlüt tarzı günleriniz de kullanılmakadır. Hazırlamış olduğumuz kurabiyeler tamamen hijyenik ev ortamında hazırlanmakta More »

 

Megane 3 Dizel Kullanıcı Yorumları , Resimleri , Özellikleri,2012,2013

renault-megane-iii-interior-img_12

Uzun bir süre opel astra sürdükten ve arabamın da artık zamanı dolmaya başlayınca artık beni değiştir demeye başlamıştı. Önemil olan arabayı satmak değil , önemli olan ne alacağını iyi bilmek. Hayatımda renault marka bir otomobil alacağım hiç aklıma gelmezdi. Hatta bir renault almak benim için belkide en son ihtimallerden bir tanesiydi. Gel gelelim arama ve tarama faaliyetlerinden sonra bir renault almaya karar verdim.

Bu kararımda arabayı almadan önce iki gün boyunca yeni megane sürmemde en etkili neden olmuştur. Megane 3 e dışarıdan baktığınız zaman gayet geniş gözüküyor. Hatta eski kasa astram garaja zar zor sığarken  ,yeni megane i garaja sokarken daha da zorlandım diyebilirim. Ancak arabanın içi ne yazıkki dışı kadar geniş değil. Arka koltuklar özellikle çok dar ve araba biraz alçak sanki. Biraz uzun boylu birisi arkaya oturduğu zaman başı tavana değcekmiş gibi oluyor. Sanki bir hatcback değil de coupe bir araba kullanıyorsunuz.  Özellik olarak yeterli düzeyde. Motor performansı tatminkar. Görüş açıları gayet iyi. Özellikle park sensörünüz var ise arkaya bakmanıza gerek yok diyebilirim.

Aracın gidişinde içeriye fazla ses girmiyor. Hızlanmasıda bir dizel nasıl olması gerekiyorsa öyle. Araci  en iyi yanı yakıt yakma konusunda gayet cimri olması. 100 km de şehir içinde 6 litrenin altındasınız. Klima açık olsun olmasın farketmiyor. Klima demişken sanırım kliması yeteri kadar kaliteli değil. Yaz aylarında en son derecede açmama rağmen çok gürültü yapıyor ve o kadar da soğutmuyor. Klima yüzünden servisi iki defa gittim  , ikisinde de klimada bir sorun bulamadılar. Servis ücretleri gayet ekonomik. En son mesela balataları değiştirdim 159 tl tuttu.

Arabayı almak isteyenlere genel tavsiyem , düşük maliyet , az yakıt , normal konfor arıyorlarsa alabilirler. Ama beklentileriniz daha yukarda ise çok fazla birşey beklemeyin.

 

3.130 views

Google Aramaları:

  • MEGANE 3
  • megane 3 kullanıcı yorumları
  • megane 3 yorum
  • megane 3 dizel
  • megane 3 özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>