Suni Deri fabrikaları , üretimi , en ucuz suni deri , toptan suni deri , istanbul , fiyatları

Türkiye de bir çok suni deri fabrikası bulunmaktadır. Her geçen gün bir yenisi daha açılan suni deri fabrikaları rekabet açısından da ciddi bir ortam yaratmaktadırlar.

Türkiye deki yerleşik suni deri firmalarına baktığımız zaman büyüklük bakımından gözümüze ilk çarpan firma sertex tir. Diğer bir adı da flokserdir. Gerek büyüklük yapısı , gerek çalışma yeri gerek se çalışanları bakımından bakıldığı zaman Türkiye nin en büyük suni deri üretim fabrikasıdır. Fabrikanın üretim yeri İstanbul Hadımköy de olup son derece geniş bir arazi içerisinde bulunmaktadır. Sadece suni derim üretimi yapmamakta , bunun yanında flok , giyimlik suni deri  ve kumaş satışıda bulunmaktadır. Firmanın İstanbul içerisinde herhangi bir toptancı dükkanı yoktur ancak bir çok toptancı firma ile çalışmaktadır.

Sertex ten sonra bilinen ikinci suni deri firması Depar deridir. Depar deri konum itibariyle İstanbul Avcılar dadır. Suni deri üretimden önde gelen firmalar arasında bulunmaktadır. Bu firmada sadece suni deri üretmemekte bunun yanında giyimlik suni deri , frekanslık , ajandalık ve otomotiv için suni deri de üretmektedirler. Üretmiş oldukları suni deri son derece kaliteli olup , çok ekonomik ürün arayanlar için uygun bir firma değildir. Kalitesinden ödün vermeyen bir firma olup  , çok düz ve basit mallar yapmamaktadır. Eğer yanmaz , kolay temizlenebilen , antibakteriyel , antimikrobiyel suni deri arıyorsanız gideceğiniz adres Depar deri olmalıdır.

Diğer istanbulda yerleşik suni deri firmalarına da göz atacak olursak Vintex diğer bir firmadır. Firmanın ana yeri İstanbul Güneşli de bulunmaktadır. Daha çok döşemelik suni deri üreten bu firma diğer iki firmaya nazaran biraz daha küçük yapıya sahiptirler.

İstanbul anadolu yakasında bulunan sur suni deri ise orta ölçekli firmalar arasında gelmektedir. Daha çok ekonomik ürünler üreten bu firmada ucuz suni deri bulma imkanınız daha fazladır.

Diğer suni deri firmalarını sayacak olursak , dinçerler , hefa , fayteks , güzelcen , besa bu firmalardan bazılarıdır.

Bir suni deri firmasıyla çalışmaya başlamadan önce ilk olarak size nasıl servis vereceğini çok iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Sipariş verdiğiniz zaman sizin siparişinizi en kısa sürede size teslim etmelidir ki sizde müşterilerinize mağdur durumda kalmayınız.

Bu yüzden ufak çaplı bir suni deri firması ile çalışmaktansa , büyük bir suni deri firması ile çalışmak her zaman sizin faydanıza olacaktır.

1.277 views

Google Aramaları:

  • ucuz suni deri fiyatları
  • suni deri fiyatları
  • ucuz suni deri
  • en ucuz suni deri fiyatları
  • ucuz vinleks deri
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>